Nieuw logo en promotiemateriaal beschikbaar
Om het Doorzaam Keurmerk meer zichtbaarheid te geven, hebben we een nieuw logo ontwikkeld. Dit Keurmerklogo kun je gebruiken voor communicatie en promotiedoeleinden zoals op je website, in presentaties of op sociale media.
Daarnaast zijn er nu ook raamstickers van het Keurmerklogo beschikbaar die je op het raam van je vestiging(en) kunt plakken om te laten zien dat jullie het Keurmerk Leerwerkintermediar hebben en staan voor kwaliteit in leerwerktrajecten.
Wil je deze raamstickers ontvangen? Laat ons weten hoeveel je er zou willen hebben zodat we deze naar jullie onderneming kunnen sturen en graag ook het adres van de vestiging vermelden waar de raamstickers naartoe gestuurd kunnen worden.
Je kunt het mailen naar info@doorzaam.nl
Let op: Mentorovereenkomst verplicht voor Mentorvergoeding
Een getekende Mentorovereenkomst is verplicht bij het aanvragen van de Mentorvergoeding. Tijdens de externe audit zal hier actief op worden gecontroleerd. Zorg er dus voor dat deze Mentorovereenkomst wordt getekend voor elke uitzendkracht die een BBL-traject volgt.
Meer informatie hierover is ook terug te vinden op de pagina van het Keurmerk.
Heb je nog vragen? Neem dan contact met ons op via info@doorzaam.nl